Search
  • Admin

Юрій Самойлов. Українська сенсація на оперних сценах Європи

Оголошений карантин змушує нас перебувати більше вдома, біля комп'ютера, в мережі. І раптом ти, "гортаючи" Інстаграм, несподівано дізнаєшся про існування неймовірно талановитих співвітчизників і прозріваєш, і пишаєшся, і соромишся своєму незнанню.... Таким відкриттям для багатьох українців на карантині став 31-річний співак Юрій Самойлов, який, як і багато світових артистів, влаштував в самоізоляції домашні онлайн-концерти в мережі.


Оперний баритон Юрій Самойлов - одесит, випускник Київської консерваторії ім.Чайковського, широко відомій в Європі своїми тріумфальними виступами на сценах Англії, Італії, Німеччини, Нідерландів. Проте в Україні співак досі залишається маловідомим. У графіку на наступні два роки виступи в Україні у Самойлова не зазначені. Хоча він обіцяє, якщо буде запрошення, навіть без шаленого гонорару знайде «вікно» і виступить на батьківщині.


Натомість, Юрія добре знають на Заході, він є солістом Франкфуртської опери, виступає на найпрестижніших оперних сценах світу. Нещодавно співак зіграв головну роль у спектаклі «Біллі Бадд» Бенджаміна Бріттена в постановці американського режисера Девіда Олдена. Прем’єра з шаленим успіхом відбулась на європейських сценах, а також вистава була запрошена у Большой театр в Москві. Т